AXIANS ICT CZ

Společnost, která je součástí celosvětové sítě Axians zahrnující přes 14 000 specialistů ze 35 zemí, nabízí komplexní IT služby na míru vašim potřebám. Návrh, implementace a správa IT infrastruktury s hlubokými znalostmi system engineeringu a mottem „The best of ICT with a human touch.“

Ideální nájemce

Zajištění pronájmu bez starostí a bez rizika. Riziko totiž bere Ideální nájemce na sebe. Pronajme váš byt, peníze pošle bez výjimky každý měsíc a pečuje o stav bytu. Majitelům nemovitostí šetří peníze, čas i starosti.

Iron Will Training

Silově kondiční trenér, jehož cíl vystihuje anglický psychologický výraz RESILIENCE, který rád aplikuje do fyzické oblasti. Výsledkem je dosažení odolnosti, schopnosti zvládat nepříznivé situace a překonávat krize.

Kiwi.com

Internetový vyhledávač letenek, který boří bariéry nízkonákladového cestování a zpřístupňuje svět všem. Kiwi-kód objeví levné letenky, které ostatní vyhledávače nenajdou a umožní kombinaci přepravy více než 750 dopravců.

Kuchyně LUBE Brno

Dodavatel kuchyní nejvyšší kvality italské značky CUCINE LUBE, která je jedním z největších výrobců kuchyní pro domácnost v Itálii. Její historie sahá do roku 1967 a dnešní výroba se rozkládá na ploše 150 000 m² s expanzí do 76 zemí.

OxyShop

Partner pro úspěšný online byznys, který vás dostane na špičku e-commerce. Od byznys strategie přes e-shop až po digitální marketing. V OxyShop najdete sehraný tým zkušených specialistů, které těší, když se vám daří.

PORG

Brněnské zastoupení první nestátní školy s tradicí od roku 1990. Jedinečná koncepce spojuje vynikající akademické výsledky s přátelským prostředím. PORG připravuje absolventy ke studiu na nejlepších českých a zahraničních školách.

re.SET food

Re.SET food spojuje CANTEENU s pestrou nabídkou denních menu nejen pro klienty ZET.office, CAFFÉ prostor s bohatým výběrem snídaní každý den od 8 hod. a venkovní POINT, kde najdete multifunkční sportovní park s možností využívání hřišť a prostor (beach volejbal, fotbal, basketbal, workout a gril).

SpringWalk

Advokátní a insolvenční kancelář, která spojila zavedené advokátní společnosti pod jednu značku, poskytuje právní služby a poradenství v Brně i v Praze. Moderní advokáti, které chcete znát – více odborníků, více služeb, více možností pro vás.

UlovDomov.cz

Největší nabídka pronájmů od soukromých majitelů i realitních kanceláří na jednom místě. Denně více než 400 nových nabídek z celé ČR, vše na jedné mapě. Najděte svůj vysněný domov!

AKTUÁLNĚ Z NOVÉ ZBROJOVKY

Máte zájem
o novinky?


Miroslav Pekník

Development director

+420 774 821 609
m.peknik@cpipg.com
Elen Heinlová

Property Manager

+420 773 739 604
e.heinlova@cpipg.com
Jan Růžička

Project Manager

+420 773 758 635
j.ruzicka@cpipg.com
Jakub Farář

Event Manager

+420 771 285 151
j.farar@cpipg.com